Origins oční krém GinZing aneb multifunkční objev

Malá technická: zakoupeno za „ježíškovné“ od pana M. v parfumérii Douglas v AT, nákup dle mého výběru 

Foto: Origins oční krém GinZing v cestovním balení

Nebudu vás napínat – tenhle oční krém je pro mě super, doslova objev. A to jsem do něj nevkládala extrémní naděje, i když mi je značka Origins dost sympatická.

Na začátku se oční krém zdál skoro takový nenápadný jako oční krém od Clinique, takové „lehké trochu naoranžovělé nic“ a ani výkon Clinique nebyl takový, jaký jsem po všech těch nadšených recenzích čekala.

Origins je ale jiný. Tam ten výkon vidím a vidím ho velice brzy. Resp. to jde ve dvou vlnách – něco vidím hned po aplikaci, řekněme v řádu nějaké té minutky a něco po pár dnech používání a ještě stále se to zlepšuje!

Běžně je u mě spánkový deficit vidět (jistě něco zakryje kvalitní líčení), s tímhle krémem je ale všem problémům konec (alespoň těm vizuálním ;) . Je tak dobrý, že občas zapomenu použít highlighter/corector pod oči!  S tím jsem se u očního krému ještě nesetkala, takový dobrý pocit z pohledu do zrcadla jsem měla naposledy před lety při prvním použití Touche Éclat od Yves Saint Laurent alias zlatého péra. (Taky si dáme články o YSL, nezmínit se o svatém grálu mé kosmetické výbavy by byl hřích ;)

No, ale dneska k tomu očnímu krému Origins….

 

Foto: Origins oční krém GinZing v cestovním balení - textura 

Otoky jsou pryč, tmavé kruhy zesvětlají – tohle registruju po namazání opravdu za chvilku. Navíc cítím jakoby osvěžení a úlevu. Přemýšlela jsem, k čemu to tak přirovnat – ten pocit. A je to jako když si dáte ráno na opuchlé (a třeba i trochu pálící, unavené oči) pro zklidnění vychlazené lžičky z ledničky, nebo vychlazené čajové pytlíky se zeleným čajem. Je to zkrátka úleva. Jen Origins je v tomhle daleko praktičtější. Protože namažete a vesele můžete pokračovat v ranních procedurách jako příprava snídaně, líčení, nebo cokoliv, co obnáší vaše rána. (S lžičkami na očích to zkrátka dost dobře nejde a kapku to člověka zbrzdí v rozletu, žejo ;)

 

Foto:  Touche Éclat od Yves Saint Laurent alias zlaté péro zmíněné v článku (recenze na produkt je v plánu)

Další super věc - po nějakém čase (začala jsem ho užívat v lednu 2015 tuším a teď máme květen 2015), tak vidím, že mi vyžehlil i většinu vrásek kolem očí – registruju opravdu výrazné zlepšení celkového stavu. Přijde mi, že okolí očí vypadá odpočatě a mladší o pár let. Přitom bych řekla, že vůbec nedělá klasický liftingový efekt (na to i já mám ještě dost času), spíš kůži kolem očí tak jakoby ošetří a dodá ji vše potřebné, že je jednoduše spokojená, má lepší barevný tón, zmizí drobné vrásky – těžko říct, jestli jsou čistě mimické díky mému věku, nebo se mi udělaly i v důsledku dehydratace, ale většina z nich je pryč a to je hlavní ;)

Takový celkově dobrý vizuální i pocitový výsledek na všech frontách jsem asi nikdy z žádného krému na oční okolí ani neměla.  (Snad jen Yves Saint Laurent Forever Youth Liberator byl taky moc super, ale byl vcelku hutný a na léto pro mě nebyl jako naprostý ideál.) Naproti tomu Origins je lehký a přitom mi stačil i v zimě (ale letos jsem si nějakých extrémních mrazů neužila – to uznávám.) Ale přesto – když to srovnám s výletem na Kokořín (jak pravil klasik aneb milujeme Cimermanovy hry ;) a nebo to srovnám třeba s hypovaným očním krémem od Lancome z řady Visionnaire, tak Origins jasně vítězí.

Foto: Oční krém Clinique - zmíněný v článku

Ještě, ať jsem přesná – krém jsem si koupila jako součást testovací sady produktů Origins, kde jsou takové jejich TOP výrobky a vše bylo v takových těch cestovních velikostech, ale u krému na oči toho bylo 15ml, což je prakticky plné balení většiny očních krémů. Proto je to v plastové tubičce, klasické balení je v skleněném kelímku tuším a musím říct, že tubička mi snad i vyhovovala víc. Navíc přesto, že je lehký, neměla jsem potřebu ho mazat nějak extrémně víc. Vsakuje se velmi rychle, nezanechává na pleti film, ale přesto účinky jsou rychle vidět i cítit. Pro mě tedy značka ideál ;)

Odkaz na foto originálního plného balení přímo na oficiál webu značky  ZDE.

Foto: Oční krém Clinique - zmíněný v článku - textura produktu

Co dodat – objev tohoto krému mě hodně příjemně překvapil a docela přemýšlím, že si ho koupím znovu. Protože je tu tolik důvodů – vyžehlené vrásky, je lehký, nedráždí mě, zlepšuje barvu očního okolí a hlavně uleví po ránu (i během dne) unaveným – případně opuchlým očím a to vše je ukryto v jedné tubičce ;) Jak prosté! ;) Jak dokonalé ;)

Co vy a oční krémy? Používáte? Případně co vy a Origins? Máte rády?

Děkuju za všechny milé komentáře, vždycky mě moc potěší.

Vaše Iwi

PS: Na FB stránce blogu (odkaz ZDE) jsem zmínila dotaz, co je pro vás důležité v označování „původu produktu“. Myslím, že jsme se tam všechny v podstatě shodly. Jinak stále uvádím, zda jsem si produkt vybrala a koupila sama, časem se tu objeví i nějaké věci, které jsem dostala jako dárky od svých blízkých, ale těch zase tolik asi není a vždy uvádím obchod – snažím si to psát, kde jsem koupila, případně zemi, neb např. sortiment Douglas v ČR a AT se může lišit. PR produkty tu nejsou žádné, v případě že bych se snad někdy rozhodla, že mi ty tři prádelní koše vlastních zásob, co čekají na recenzi, nestačí, tak to samozřejmě označím v úvodu článku taky ;)  

Komentáře

S očními krémy moc zkušeností nemám, ale na Origins jsi mě teda hodně nalákala :)

Dlouho jsem opravdu tak příjemný multifunkční krém na oční okolí nepotkala ;)